Mühendislerimizi arayın

Viessmann Vitodens 111-W
viessmann kombi vitodens 111

Viessmann

Vitodens 111-W Kombi

QR Code e.bursay.com.tr
Geniş modülasyon aralığına ve sessiz çalışma özelliğine sahip Viessmann Vitodens 111-W oldukça verimli bir cihazdır. Alternatif akım kullanarak çalışmasından dolayı oldukça az enerji harcayarak sizlere tasarruf sağlayacaktır.

Temel Özellikler

Dokunmatik LCD Ekran

Vitodens 111-w gaz yakıtlı duvar tipi yoğuşmalı kombi, konforunuzu arttırmak için yeni nesil arka aydınlatmalı LCD dokunmatik ekrana sahiptir. Bu özelliği ile karanlık ortamlarda bile ekranı kolayca okuyabilir ve rahat bir şekilde kullanarak konforunuzu arttırabilirsiniz.

Viessmann Vitodens 111-W Özellikleri

WiFi sayesinde internete bağlanabilir

LED ekranı sayesinde kolay kullanım

Düşük ses seviyesi ile sessiz çalışma

Paslanmaz çelikten sağlam gövde

Viessmann Vitodens 111W parca tanitim

Teknik Özellikler

  • Sahip olduğu paslanmaz çelik brülör sayesinde Vitodens 111-w kombinin zararlı madde emisyonu oldukça düşüktür ve sessiz çalışır
  • %17 – 100 oranında geniş modülasyon aralığına sahiptir.
  • Paslanmaz çelik malzemeden üretilen eşanjörün dairesel yapısı küçük hacimlerde büyük güç aktarımı sağlar.
  • Yoğun ısı transferi sağlamak amacıyla serpantinler arası boşluklar özel olarak tasarlanmış ve laminar bir akış oluşturmuştur.
  • Vitodens 111 – w kombiye entegre edilmiş olan 46 litre hacmindeki paslanmaz çelik depo boyleri ve plakalı aşanjörü ile sıcak su ihtiyacını önemli ölçüde karşılayabilir.
  • Vitorol oda termostatları ile kullanıldıklarında konforlu ısınma opsiyonu sunar.
  • Alternatif akım kullanılarak çalışan devir kontrollü fan sayesinde elektrik sarfiyatı oldukça düşüktür.

Viessmann Vitodens 111 Kombi Teknik Özellikler

Vitodens 111W 24kW
Vitodens 111W 35kW
Isıtma Kapasitesi
26,0 kW
35,0 kW
Sıcak Su Kapasitesi
23,8 kW
32,0 kW
Verim
93%
93%
Modülasyon Aralığı
%17 – 100
%17 – 100
Enerji Verimliliği Sınıfı
A+++
A+++
Ağırlık
62 kg
64 kg
Ölçüler
350 x 400 x 700 mm
350 x 400 x 700 mm
Broşür
İndir
İndir
İndir
İndir
Montaj Kılavuzu
İndir
İndir
İndir
İndir

İlgili Ürünler

Viessmann

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

liebe kombi on

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

airfel kombi premix

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Baymak

baymak kombi brotje novadens premix

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Viessmann Kombi Arıza Kodları

Viessmann kombi arıza kodları, Vitodens 111 W cihazınızda yaşadığınız problemin ne olduğu ve problem karşısında nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda oldukça aydınlatıcı olabilir. Bazı arıza kodlarında sizin müdehaleniz ile sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz. Ancak teknisyenlik gerektiren bir kod ile karşılaştığınızda mutlaka size en yakın servis ile iletişime geçin.

Vitodens 111 W Arıza Kodları Tanımı Çözümü
0b Bu viessman kombi arıza kodu belirdiyse ısıtma debisinin suyu düşük diyebiliriz. Eşanjör hava yaptıysa veya su akış sensöründe arıza meydana geldiyse kombi bu arızayı verebilir. Servis tarafından müdehale gerektirmektedir.
OC Şebeke geriliminin düşük yani daireye gelen voltajın düşük durumda olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda sizlere regülatör kullanımı önermekteyiz.
10/18 Dış hava sıcaklık sensöründe temassızlık ya da kısa devre gibi durumlar olduğunda kombi ekranında bu arıza kodları belirmektedir. Servis tarafından müdehale gerektirmektedir.
30/38 Kazan ısı sensöründe temassızlık ya da kısa devre olduğunda kombi bu hata viessman kombi arıza kodu vermektedir. Bu arızada kombiye müdehale etmemeniz gerekir çünkü sensörün değişmesi gerekmektedir.
50/58 Kombinin kullanım suyu sensöründe ya temassızlığın ya da kısa devrenin meydana geldiğini belirten hata kodudur. Bu durumda kombiden sıcak su alamayabilirsiniz Servis tarafından müdehale gerektirmektedir.
51/59 Kombinin çıkış sıcaklık ntc sinde ya temassızlığın ya da kısa devrenin oluştuğunu belirten hata kodudur. Servis tarafından müdehale gerektirmektedir.
A9 Oda termostatı ile bağlantı kurulamadığının yani iletişime geçilemediğini belirten hata kodudur. Bu durumda kullanıcı olarak cihaza müdehale etmemeniz gerekir çünkü sensör değişimi gerekmektedir.
E4 Cihaz ekranında beliren E4 arıza hatası besleme gerilimi sorunu anlamındadır. Bu durumda şebeke adaptöründe sorun var diyebiliriz. Kombi servisi ile görüşülmeli ve yardım alınmalıdır.
E6 Kombinin kalorifer devresi su basıncının düşük olduğunu göstermektedir. Kombiye ihtiyacı olan suyu 1,5 bar değerinde su basarak sorunu çözebilir ve kombinin yeniden çalışmasını sağlayabilirsiniz.
B5/E5/F0 Kombide dahili iç hatanın olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda cihaz resetlenmelidir. Resetten sonra cihaz da düzelme olmazsa hangi parçada sorun olduğu konusunda bilgi almak ve sorunun çözümü için servisi arayabilirsiniz.
??

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünümüzün modülasyon aralığı %17-100 arasındadır.
Ürünümüzün 2 yıllık bir garanti süresi vardır.
Evet ürünümüz tam yoğuşmalı bir üründür.
Evet ürünümüzün montajı kısa bir süre içerisinde kolayca yapılabilmektedir.