Mühendislerimizi arayın

logamax-plus-gb122

Buderus

Logamax Plus GB122i Kombi

QR Code e.bursay.com.tr
Logamax Plus GB122i tam yoğuşmalı kombi evinizin her köşesine kusursuz bir şekilde uyum sağlar ve ısıtma ihtiyacınız maksimum verim ile karşılarsınız. 24 kW ısıtma ve 30 kW sıcak su kapasitesi ile sıcak su her zaman elinizin altında. Logamax Plus GB122i 1:10 modülasyon aralığı ile sınıfının en geniş aralığa sahip olan kombisi olma özelliğini taşıyor. Bu geniş aralık sayesinde kombinizin mevcut ısıtma talebini en iyi şekilde karşılaması sağlanır.

Temel Özellikler

Neden Buderus GB122i Kombi Kullanmalıyım...

Logamax Plus GB122i’nin fiyatı sağladığı faydalar göze alındığında isteyen herkesin sahip olabilmesine imkân sağlıyor. Kompakt boyutları ile hızlı ve kolay bir montaj gerçekleştirilir. GB122i kombi arkadan aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde modern ve kolay kullanılan bir cihaz haline gelmiştir. Dış havaya duyarlı Buderus modülasyonlu oda kumandası ile birlikte çalışabilen GB122i kombiler yakıttan en az %15 oranında tasarruf etmenize imkan sağlıyor

Yüksek yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi ile Buderus Kombi GB122i

24 kW ısıtma ve 30 kW sıcak su kapasitesi ile Buderus GB122i kombi

1:10 modülasyon aralığı ile %94 sezonsal yoğuşma verimi ile düşük doğalgaz tüketimi sağlıyor

Alüminyum, Silisyum alaşımlı döküm eşanjörü ile minimum doğalgaz tüketimi sağlıyor

Dışardaki havaya bağlı modülasyon yapabilen Logamatic TC100 oda kumandası ile çalışabilme özelliği

Teknik Özellikler

  • Isıtma ihtiyacınızı kusursuz bir şekilde karşılayan cihaz kompakt ölçüleri ile evinizin her köşesine uyum sağlayabiliyor.
  • 30 kW’a kadar çıkabilen Yeni Buderus Logamax Plus GB122i Duvar Tipi Yoğuşmalı Kombi sıcak su ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabiliyor.
  • Logamax Plus GB122İ 1:10 modülasyon aralığı ile sınıfının en geniş aralığa sahip kombisidir. Bu geniş aralık sayesinde kombinizin, mevcut ısıtma talebinizi karşılayacak şekilde verimli çalışması sağlanır.
  • Maksimum baca mesafelerinin yüksek olması da kurulumda esneklik sağlar. 60/100 için yatayda 9 m dikeyde 14 m, 80/125 için yatayda 23 metre dikeyde 23 metredir.
  • 300 mm derinliğinde ve 710 mm yüksekliğinde olan GB122i kombi kompakt boyutları ile en dar alanlara bile montaj kolaylığı sağlar.
  • Arkadan aydınlatmalı LCD ekrana sahiptir.
  • Dış havaya bağlı çalışabilen uyumlu Buderus modülasyonlu oda kumandaları ile birlikte kullanıldığında, sistem mahal ısıtma verimlilik sınıfı A+’a yükselir.
  • Özel Al-Si alaşımlı eşanjörü sayesinde yüksek enerji verimliliğinin yanı sıra yakıttan tasarruf etmenizi sağlıyor. Korozyona dayanıklı olan bu eşanjör ile baca gazı sıcaklıklarının düşürülmesi sağlanır böylece gaz hacmi azaltılır ve su buharı yoğuşturularak baca gazındaki enerjiden faydalanılmış olur.

Buderus GB122 Kombi Teknik Özellikler

GB122i-24 KD
Isıtma Kapasitesi
24 kW
Sıcak Su Kapasitesi
30 kW
Verim
% 94
Modülasyon Aralığı
1:10
Enerji Verimliliği
A+++
Ağırlık
36 kg
Ölçüler
710 x 400 x 300 mm
Broşür
İndir
İndir
İndir
İndir
Montaj Kılavuzu
İndir
İndir
İndir
İndir

İlgili Ürünler

Buderus

buderus-on-off-kumanda

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

RC150

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

RT36RF

----- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

Logamatic TC100
*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus Kombi Arıza Kodları

Buderus kombi arıza kodları, GB122i cihazınızda yaşadığınız problemin ne olduğu ve problem karşısında nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda oldukça aydınlatıcı olabilir. Bazı arıza kodlarında sizin müdehaleniz ile sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz. Ancak teknisyenlik gerektiren bir kod ile karşılaştığınızda mutlaka size en yakın servis ile iletişime geçin.

Logamax Plus GB122i Arıza Kodları Tanımı Çözümü
227 Kombide alev algılanmamaktadır Böyle bir hata kodunda gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol ediniz. Hata devam ederse yetkili servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir 356 Kombi için besleme geriliminin çok düşük olduğu anlamına gelir. En az 196 VAC besleme gerilimi oluşturulması gere
1017 Su basıncının çok düşük olduğunun göstergesidir. Öncelikle su basıncını kontrol etmeniz gerekir ve gerekir ise olması gereken basınca ulaşılana kadar su ilave ediniz.
2971 Çalışma basıncının çok düşük olduğunu gösterir Isıtma tesisatının havasını alınız. Su basıncını kontrol edin vebasınç düşük ise ise olması gereken basınca ulaşılana kadar su ilave ediniz.
2972 Şebeke gerilimi olması gerekenden çok düşüktür. Olması gereken gerilim beslemesini oluşturulması gerekir. Servis ile iletişime geçmeniz gerekir.
??

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünümüz 140 m2 alana ve 9 metre radyatör uzunluğuna kadar yeterli ısıtma sağlamaktadır.
Evet cihazımız tam yoğuşmalı bir cihazdır.
Ürünümüzde çift eşanjör sistemi bulunmaktadır.
Evet baca seti ve duvar montaj aparatı cihaza dahildir.