Mühendislerimizi arayın

Demirdöküm Nitromix Kombi
demirdokum kombi nitromix

Demirdöküm

Nitromix Kombi

QR Code e.bursay.com.tr
24/28/35 kW kapasite seçenekleri ile tüm konut tipleri için ideal çözüm sunar. ErP yönetmeliğine sahip yapısı sayesinde A sınıfı kullanım verimliliği ve ısıtma konforu sunar. Bu sayede yakıt sarfiyatını minimuma indirir.

Temel Özellikler

DemirDöküm Yoğuşmalı Kombi Nasıl Çalışır?

Kombilerin doğalgaz tüketimi esnasında yanma sonucu oluşan atık gazın içerisinde yüksek miktarda su buharı ortaya çıkar. Standart kombiler 150 °C ‘ye varan bu atık gazın enerjisini değerlendiremez. DemirDöküm yoğuşmalı kombiler ise yanma sonucu oluşan baca gazı içerindeki su buharının enerjisini sisteme geri kazandırarak kombiye aktarır ve tekrar değerlendirir. Bu sayede hem tasarruf sağlar hemde çevreye zararlı gaz salınımını azaltır.

Nitromix Kombi Özellikler

24, 28 ve 35 kW kapasite seçeneği

A sınıfı yüksek ısıtma ve kullanım suyu verimliliği

Modülasyonlu fan

Paslanmaz çelik eşanjör

Neden Demirdöküm Nitromix Kullanmalıyım…

Demirdöküm nitromix demirdöküm ailesinin en çok ilgi gören üyesi olmakta birlikte premix eşanjörü ile en yüksel yoğuşma verimine sahip kombisidir. Aynı zamanda bütün kumanda modüllerini destekleyen tam yoğuşma ve modülasyon yapabilen üstün kalitede bir kombidir. Modülasyonlu sirkülasyon pompasına ve baca fanına sahiptir. Peki ne işe yarıyor? Pompanın modülasyonlu olması yoğuşmalı kombilerin küçük evlerde de yoğuşma yaparak çalışmasını sağlıyor ve daha az elektrik harcıyor, modülasyonlu fan ise ideal doğalgaz yanma oranının yakalanmasını sağlıyor ve yoğuşma verimi ile doğalgaz faturanızın düşmesini sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Dairesel şekle sahip paslanmaz çelik yapısı ile yüksek ısı transferi
  • Uzun ömürlü
  • Maksimum yakıt tasarrufu

Nitromix Kombi Teknik Özellikler

Nitromix P 24
Nitromix P 28
Nitromix P 35
Isıtma Kapasitesi
22,4 kW
26,3 kW
34,1 kW
Sıcak Su Kapasitesi
22 kW
26 kW
34 kW
Verim
%92
%93
%93
Genleşme tankı hacmi
7 litre
7 litre
8 litre
Enerji Verimlilik Sınıfı
A
A
A
Ağırlık
32,3 kg
34 kg
35,5 kg
Ölçüler
740 x 420 x 340 mm
740 x 420 x 340 mm
740 x 420 x 340 mm
Broşür
İndir
İndir
İndir
İndir
Montaj Kılavuzu
İndir
İndir
İndir
İndir

İlgili Ürünler

Buderus

liebe kombi on

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Demirdöküm

demirdöküm kombi atromix

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

logamax-plus-gb122

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Cosa

Cosa Kontrol

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Demirdöküm Nitromix Kombi Arıza Kodları

Demirdöküm Nitromix Kombi arıza kodları cihazınızda meydana gelebilecek arıza kodları hakkında fikir sahibi olmanızı ve ne tür bir yol izleyeceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Arıza Kodu Tanımı Çözümü
F00/ F10 Gidiş devresindeki sensör arızası Gidiş devresi NTC soketi çıkmış, elektronik kart üstündeki çoklu soket veya kablo denetiminde kopma meydana gelmiş olabilir. Net bir şekilde arızayı anlamak için teknik servis yardımı almalısınız.
F20 Son ısıtma sıcaklığına ulaşıldı Bu arıza meydana geldiğinde sorun basınç, vanalar , ateşleme veya kablo bağlantılarında olabilir. En iyi seçenek teknik servis desteği alıp detaylı bir şekilde sorun tespiti yapılmalıdır.
F22 Su basıncı düşük arızası Bu arıza kodu cihazdaki su basıncı düşük olduğu zaman gösterilir. Su vanalarını açarak basınç seviyesini 1,5 bar seviyesine getirmelisiniz.
F49 Düşük voltaj arızası Bu arıza voltajtan gelen elektriğin düşük olduğunu gösterir. Çözüm için regülatör kullanabilirsiniz. İşe yaramaz ise teknik servis desteği alabilirsiniz.
F71 Su akışındaki arıza uyarısı Bu arıza su akışında oluşan arızadan dolayı meydana gelir, kablolarda veya sensörlerde arıza meydana gelmiş olabilir. En iyi seçenek teknik destek almak olacaktır.
F76 Termal sigorta arızası Ana eşanjörde aşırı ısınma veya ısınma sigortasında hata meydana gelmiş olabilir. Servis çağırmadan önce reset atmalısınız, eğer sorun düzelmez ise teknik destek almalısınız.
??

Sıkça Sorulan Sorular

Evet ürünümüzün içeriğinde baca da dahildir.
Evet ürünümüz 150 m2 bir ev için uygundur.
Bacamızın uzunluğu 65-70 cm arasındadır.
Evet ürünümüzde sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır.