Mühendislerimizi arayın

baymak kombi duotec

Baymak

Duotec Compact Kombi

QR Code e.bursay.com.tr
Rahatsız edici gürültülere son veren Baymak kombi 52 dBA ile çalışır. Bunun yanı sıra 28 kilo ağırlığı sayesinde fazla yer işgal etmez. Sıcak su verimi %85.2 olarak çalışan bu kombiler sayesinde sıcak suyun bitmesi gibi bir problemle karşılaşmazsınız.

Temel Özellikler

Neden Baymak Duotec Kombi Kullanmalıyım...

Baymak, kombi konusundaki uzmanlığı ve eşsiz tecrübesi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz yüksek teknolojili ürünler sunar. Bu ürünlerden biri olan Baymak Duotec kombi, geliştirilen yoğuşma teknoloji sayesinde maksimum verim ile minimum doğalgaz tüketimi sağlıyor. Aynı zamanda hem sıcaklık hem kullanım suyundaki devreleri donmaya karşı dayanıklı ve tam korumacı olan bu model, olası bir teknik arızanın kaynağını gösteren ve kendiliğinden çalışan bir arıza tespit sistemine sahiptir. Bunun yanı sıra Baymak Duotec kombilerin fan destekli ve oda sızdırmazlığı olup, merkezi sıcaklık ve sıcak su kullanımı olanağı sunar. Hem cebinize hem doğaya dost ürünler tasarlayan Baymak, Türkiye’ de yer alan geniş servis ağı ve müşteri hizmeti hatları ile nerede olursanız olun her an destek sağlıyor.

Baymak Duotec Compact Teknik Özellikleri

Doğa Dostu Kullanım

Maksimum Basınç Değerleri

Yüksek Randımanlı Çalışma

Dijital Ekran Düzeneği

Teknik Özellikler

  • Üstün yoğuşma teknolojisi ile Baymak Duotec ısı kayıplarının önüne geçerek yakıt tasarrufu sağlar. Bu sayede az yakıt kullanarak daha fazla kullanım sağlayabilme imkanı sunar.
  • Materyalleri doğa dostu olan dış tasarım ögeleri ve A sınıfı enerji tüketimi ile elektrik harcamasını en aza indiren fonksiyonları, geleceği koruma altına almayı hedefler.
  • Entegre Çalışabilme Opsiyonu
  • Maksimum 3 barlık basınç kademesi ile merkezi ısıtma ve su sıcaklığını ayarlama kapsamında yüksek performans sağlamanıza olanak tanır.
  • Hava termostatı ve dış hava sensörleri ile bütünleşik olarak çalışma opsiyonu bulunan Baymak Duotec, kullanıcıya ideal bir ürün sunar.
  • %92 verim ile çalışır ve çevreye duyarlı bir üründür. A Sınıfı enerji olup 21,7 kW güç ile çalışır.
  • Dayanıklı Gövde
  • Baymak Duotec, dijital kontrol ekranına sahiptir ve ayarlarınızın hepsini bu ekran sayesinde yapılandırıp, arıza tespiti sağlayabilirsiniz.
  • Gövdesi, paslanmaz çelikten yapılmış malzemesi ile kolay kolay yıpranmaz sağlam bir yapıdadır. Bu özelliği ile uzun seneler kullanıma olanak sağlar.

Baymak Duotec Compact Teknik Özellikler

Duotech Compact 24
Duotech Compact 30
Isıtma Kapasitesi
23,7 kW
30,4 kW
Sıcak Su Verimliliği
85,2 %
84,4 %
Mevsimsel Isıtma Verimliliği
92 %
92 %
Genleşme Tankı
7 litre
7 litre
Enerji Verimlilik Sınıfı
A
A
Ağırlık
28 kg
29 kg
Ölçüler
700 x 395 x 275 mm
700 x 395 x 275 mm
Broşür
İndir
İndir
İndir
İndir
Montaj Kılavuzu
İndir
İndir
İndir
İndir

İlgili Ürünler

Buderus

RC100

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

RT36RF

----- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

Logamatic TC100
*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Cosa

Cosa Kontrol

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Baymak Duotec Kombi Arıza Kodları

Baymak kombiler arıza durumuna geçtiklerinde ekranlarında bazı arıza kodları görülür. Bu kodların ifade ettiği arızalara göre sizlerin de müdahale edebileceğiniz bir takım durumlar vardır. Ancak bazı arızalar halinde mutlaka yetkili servise başvurarak yardım talep etmelisiniz. Aşağıda yer alan arıza kodları size bu konuda yardımcı olabilir.

Arıza Kodu Tanımı Çözümü
E01 Başarısız ateşleme arızası Bu arıza durumunda öncelikle dairenin sayaç vanasını kontrol edin. Vananın açık olduğundan emin olduktan sonra kombinizi resetleyin. Resetleme sonrasında kombiniz aynı arızayı vermeye devam ediyorsa mutlaka yetkili servis ile iletişime geçin.
E02 Alev oluşumu hatası Gaz valfinin kapanmamasından kaynaklı alev oluşmasının devam etmesi veya anakartın arızalı olması gibi sorunların meydana gelmesidir. Bu durumda iyonizasyon elektrodunda sorun olabilir. Kesin çözüm için mutlaka yetkili servis ile iletişime geçmelisiniz.
E03 Aşırı ısınma problemi Bu arıza durumunda kombiniz kalorifer durumundaysa en az üç peteğinizin açık olduğundan emin olmalısınız. Kombiniz yaz konumunda ise resetlemeyi deneyin. Sonuç olarak kombinizin kalorifer filtresi tıkanmış, pompa sıkışmış, ana eşanjör kireçlenmiş veya üç yollu vana arızalanmış olabilir. Arızanın ortadan kalkması için mutlaka yetkili servise başvurun.
E05 Fan geri besleme arızası Atık gaz yolunda bir sorun olduğunu ifade eder. Aynı zamanda elektronik kartta bir sorun olma ihtimali de vardır. Arızanın giderilebilmesi için mutlaka servisten yardım almalısınız.
E08 Ateşleme devresi arızalı Bu arıza durumunda ateşleme sorununun birçok sebebi olabilir. Arızanın çözümü için sizin yapabileceğiniz bir şey olmadığından mutlaka servis ile iletişime geçmelisiniz.
E09 Gaz grubu geri besleme arızası Kombinizde bulunan gaz valfinin arızalı olduğu anlamına gelir. Tamiri mümkün olmayan bir parça olduğundan değişmesi gerekir. Değişim için servisiniz ile iletişime geçiniz.
E21 Anakart arızası Kombinizin elektronik kartının (anakart) arızalandığı anlamına gelen bu arızanın ekranda belirmesi durumunda sizin yapabileceğiniz bir işlem yoktur. Mutlaka servise başvurmanız gerekir
F34 Düşük voltaj arızası Bu arızanın nedeni kombinizden kaynaklanmamaktadır. Genellikle elektrik voltajının çok düşük olduğu yerlerde karşılaşılır. Kombi regülatörü kullanarak bu arızanın önüne geçebilirsiniz.
F35 Merkezi ısıtma sensörü arızalı Kombinizde bulunan kalorifer sensörünün arızalı olduğu anlamına gelir. Sensörün değiştirilmesi arızanın giderilmesini sağlar. Yeni sensör için servisinizden destek alabilirsiniz.
F39 Dış hava sensörü arızası Dış hava sensörü bulunan kombilerde bu arızanın giderilmesi için sensörün değiştirilmesi gerekir. Olmadığı durumlarda ise muhtemelen sebep elektrik ile ilgilidir. Her iki durumda da arızanın giderilebilmesi için mutlaka servisinize başvurun.
??

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünümüz 160 m2’ye kadar ısıtılacak mekanlar için uygundur.
Evet ürünümüz dijitaldir.
Ürünümüz 20.000 kcal’dır.
Ekstra olarak alacağınız wifi özellikli termostat ile mevcut duruma gelecektir.