Mühendislerimizi arayın

buderus tam yoğuşmalı kombi

Buderus

Logamax Plus GB062 Kombi

QR Code e.bursay.com.tr
Buderus Logamax Plus GB062 kombi 24 kW ısıtma ve 30 kW sıcak su kapasitesine sahiptir. Tam yoğuşma ve Alman Teknolojisinin kusursuz bir örneği olan GB062 kombi kullanıcılara daimî bir konforu garanti etmektedir. Geniş ayar yelpazesinden oluşmaktadır bu sayede verimli çalışır. GB062 kombi fiyatı bursa piyasasındaki diğer kombilere göre yüksektir ancak Buderus ’un en uygun tam yoğuşmalı kombisidir. Geniş modülasyon aralığı sayesinde konforun yanında doğalgazdan tasarruf etmenizi de sağlar.

Temel Özellikler

Neden Buderus GB062 Kombi Kullanmalıyım

Buderus GB062’nin geliştirilmiş donma koruması sayesine soğuk kış aylarında kombinizin zarar görmesi ve sistemin aksamamasını sağlar. Kompakt ölçüleri sayesinde evinizde fazla yer kaplamaz. Dakikada 10 litre su ısıtma kapasitesi ile sıcak suyu her an elinizin altında bulma imkanı sağlar. Buderus kombiler kendileri ile uyumlu kablolu veya kablosuz oda kumandaları ile birlikte kullanıldıklarında modülasyon özelliği açığa çıkar ve yakıttan her ay en az %15 oranında tasarruf etmenizi sağlar..

Yüksek yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi ile Buderus Kombi GB062

24 kW ısıtma ve 30 kW sıcak su kapasitesi ile GB062

1:3 modülasyon aralığı ile%109 yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi sağlıyor

Alüminyum-Silisyum alaşımlı döküm eşanjörü ile minimum doğalgaz tüketimi sağlıyor

3 yıldız sıcak su konforu

Teknik Özellikler

  • Buderus Logamax Plus GB062 Tam Yoğuşmalı Kombi 24kW ısıtma kapasitesi ve 30 kW sıcak su kapasitesine sahiptir. Yüksek sıcak su kapasitesi sayesinde yakıttan tasarruf ederek daha ekonomik ısınmanın keyfine varacaksınız.
  • Geliştirilen yoğuşma teknolojisi ile yüksek verim ve çok düşük gaz tüketimi (%109’a varan verim değeri)
  • Özel Al-Si alaşımlı eşanjörü sayesinde yüksek enerji verimliliğinin yanı sıra yakıttan tasarruf etmenizi sağlıyor. Korozyona dayanıklı olan bu eşanjör ile baca gazı sıcaklıklarının düşürülmesi sağlanır böylece gaz hacmi azaltılır ve su buharı yoğuşturularak baca gazındaki enerjiden faydalanılmış olur.
  • 300 mm derinlik, 815 mm’lik kompakt boyu sayesinde dar alanlarda bile montaj imkânı sağlıyor. Böylece Logamax Plus GB062’nin üstün teknolojisini her evde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Modern görünümün yanı sıra yeni nesil arka aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde kolay kullanım sağlıyor.

Buderus GB062 Teknik Özellikler

GB062-24 KD H V2
Isıtma Kapasitesi
24,1 kW
Sıcak Su Kapasitesi
30 kW
Verim
%93
Ses Basıncı Seviyesi
≤36 dB(A)
Enerji Verimlilik Sınıfı
A+++
Ağırlık
36 kg
Ölçüler
815 x 400 x 300 mm
Broşür
İndir
İndir
İndir
İndir
Montaj Kılavuzu
İndir
İndir
İndir
İndir

İlgili Ürünler

Buderus

RC100

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

RT36RF

----- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

RT24RF

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus Kombi Arıza Kodları

Buderus kombi arıza kodları, GB062 cihazınızda yaşadığınız problemin ne olduğu ve problem karşısında nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda oldukça aydınlatıcı olabilir. Bazı arıza kodlarında sizin müdehaleniz ile sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz. Ancak teknisyenlik gerektiren bir kod ile karşılaştığınızda mutlaka size en yakın servis ile iletişime geçin.

Logamax Plus GB062 Arıza Kodları Tanımı Çözümü
3C Defransiyel basınç şalteri kapatmıyor. Bu durumda voltaj düşük olabilir. Mutlaka yetkili servise başvurun.
4L Tesisat su basıncı normelden çok düşük demektir. Tesisat su basıncı 1.2 bar’a yükseltilmelidir. Mutlaka yetkili servise başvurun.
4Y Gidiş suyu sensörü kontrol edilmelidir Bu aşamada yetkili servise başvurmalısınız.
5L BUS iletişiminde kesinti olduğunun göstergesidir. Yapmanız gereken ilk adım termostat kablosu kontrol etmektir.. Arızanın devam etmesi halinde yetkili servisten yardım almalısınız.
6A Bu hata kodu ateşlemede sorun olduğu anlamına gelmektedir. Kombi resetlenmeli ve gaz vanaları kontrol edilmeli Arıza devam ediyorsa yetkili servise başvurun
6C Gaz kesildikten sonra alev algılanmadığı anlamına gelmektedir. Mutlaka yetkili servise başvurmalısınız.
CL Kullanım suyu sensörünün kontrol edilmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Kesinlikle cihaza müdehale etmeyin ve yetkili servise başvurun.
CC Dış hava sensörünün algılanmadığı anlamına gelmektedir. İlk etapta dış hava termostatını ve bağlantı kablosunu kontrol edebilirsiniz. Kontrol sonrasında bir ilerleme olmazsa yetkili servise başvurunuz.
EP Uzun süreli olarak reset butonuna basılmış olduğunu gösterir. Reset tuşuna 30 saniyeyi aşmayacak şekilde basmaız gerekir. Hata kodu silinmez ve cihaz çalışmazsa mutlaak yetkili servise başvurun.
??

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünümüzün yanında termostat bulunmamaktadır.
Cihazımıza baca seti dahildir.
Ürünümüz yerden ısıtma için uygundur.
Hayır ürünümüz elektrik ile çalışmamaktadır.