Mühendislerimizi arayın

Airfel Digifel Condense
airfel kombi condense

Buderus

Condense Kombi

QR Code e.bursay.com.tr
Airfel Condense kombinin 24 kW kapasitesi ile her ev için uyumludur. Dubleks ve normal tip dairelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Airfel Condense ekonomik çözümlere ulaşmak için kalite, yakıttan tasarruf ve güvenlikten ödün vermeden konforu yaşamak isteyenler için idealdir. Yoğuşma teknoloji sayesinde tasarruf yılın her zamanı sizinle olacak. Yeni kablosuz kumanda seçeneği ile sizlerle.

Temel Özellikler

Neden Airfel Digifel Condense ?

Modern tasarım ve estetik görünümünün yanı sıra elektronik ateşleme ve full alev modülasyonu ile günümüz teknolojisinin tüm faydalarını kullanıcılara sağlıyor. Enerji verimliliği konusunda 3 yıldıza sahip olan Airfel kombiler yüksek performans yanında sizlere tasarruf imkanı sunar. Airfel Digifel Condense kombilerin fiyatı tüm bu özelliklerin yanı sıra alıcıyı üzmeyecek kadar cüzi bir rakamda tutulmaya özen gösterilmiştir. Airfel kombilerin arkasında Daikin gibi güçlü bir firma vardır ve müşteri memnuniyetine verdikleri önem ile cihazlara anında müdahale edilmektedir. Airfel kombiler bir kombiden beklediğiniz neredeyse her şeyi sizlere sağlamaktadır. Kombiler hakkında teknik veya detaylı bilgi almak için bizlere danışabilirsiniz. Bursay mühendislik olarak aklınızdaki bütün soru işaretlerinizi gidererek ekiplerimiz sizlere hizmet verecektir.

Yüksek yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi

Airfel Digifel Condense kombinin her ev için uygun 24-28 kW kapasite seçenekleri ile mükemmel çözümler

Uzun yıllar kullanılması için geliştirilen paslanmaz çelik plakalı eşanjör

Kompakt boyutları sayesinde evinizin her köşesine mükemmel uyum

LCD ekran icon

Kullanım olaylığı sağlayan LCD ekran

Teknik Özellikler

  • 24 ısıtma kapasiteleri ve ergonomik ölçüleri ile Condense
  • Sirkülasyon pompasının frekans konvertör özelliği ile daha verimli çalışabilme imkanı ve dubleks evlerde daha rahat sıcak su çevrimi
  • Otomatik kontrol cihazı ile 4 farklı kullanım modu sunuyor. ( Haftalık Mod – Konfor Modu – Ekonomi Modu – Manuel Mod )
  • Doğalgaz veya LPG ile çalışabilmektedir
  • Üçlü eşanjöre sahiptir bunları sıralamak gerekirse; ısıtma, sıcak su ve baca gazı eşanjörü
  • Bakırdan imal edilmiş ana eşanjör sayesinde uzun ömürlü kullanım
  • LCD ekranı ile arızayı ekrana yansıtmaktadır

Airfel Kombi A2CSC024BATR Özellikleri

Digifel Condense 24 kW
Isıtma Kapasitesi
24 kW
Sıcak Su Verimliliği
85 %
Verim
% 91,4
Genleşme Tankı Hacmi
7 litre
Enerji Verimlilik Sınıfı
B
Ağırlık
32 kg
Cihaz Ölçüleri
730 x 403 x 350 mm
Broşür
İndir
İndir
İndir
İndir
İndir
İndir
İndir
İndir

İlgili Ürünler

Buderus

RC100

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

RT36RF

----- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

Logamatic TC100
*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Cosa

Cosa Kontrol

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Airfel Kombi Arıza Kodları

Airfel Digifel Condens kombinizde meydana gelebilecek arızalar ile başa çıkabilmeniz adına sizlere arıza kodlarını tanımladık. Her arızaya müdahale etmek ne yazıkki mümkün olamıyor. Bu yüzden sizlerin müdahale edebileceği arıza kodlarıyla teknik destek gerektiren arıza kodları arasındaki ayrımı sizler için derledik. Böyle bir durumda teknik destek alarak kombinizin sorununu giderebilirsiniz.

Airfel Digifel Condens Arıza Kodları Tanımı Çözümü
LP Su basıncının düşmesi durumunda meydana gelen arıza kodu. Su basıncının düşmesi ve kaçak olması durumunda meydana gelir. Su basıncı 0,4 bar seviyesinin altına düşer ise bu arıza ile karşılaşılır.
HL Limit termostatının devreye girmesi durumunda meydana gelen arızadır. Limit termostat su basıncının düşmesi durumunda anakartın verdiği arıza durumudur.
AF Prosestat durması durumunda meydana gelen arıza kodudur. Baca sistemi veya prosestat elemanlarında sorun olması durumunda meydana gelir. Bu durumda teknik servisten yardım almanız gerekir.
Hb Merkezi ısımta suyu gidiş sensöründe oluşan sorunun arıza kodudur. Merkezi ısımta suyu gidişinde bir arıza meydana gelir ise ya da kısa devre durumu oluşursa mutlaka teknik servisten yardım almalısınız.
Bc Ateşleme hatası durumunda meydana gelen arıza kodudur. Yakıt olarak doğalgaz kullanılıyor ise başarısısz ateşleme sonrasında bu arıza koduyla karşılaşırız. Bu durumda teknik servisten yardım almak en iyi seçenek olacaktır.
G1 Gaz valfinde oluşan arızayı gösteren koddur. Gaz valfi modülasyon bağlantılarında sorun oluşması durumunda meydana gelir fakat kombiniz kapanmadan minimum kapasitede çalışmaya devam eder.
HP Yüksek su basıncı oluşması durumunda meydana gelen arıza kodudur. Sistemdeki su basıncı 2,8 bar seviyesini aştı anda bu arıza koduyla karşı karşıya kalırız. Bu sorun bar seviyesinin 2,5 seviyesine düştüğünde sorun ortadan kalkacaktır.
FL Baca gazında NTC ısınma durumunda bu arıza koduyla karşı karşıya kalırız. Baca gazı sıcaklığı 100 derece üstüne çıktığı zaman kombi arıza moduna girer fakat düzelmesi için reset atmak yeterli olacaktır.
B5 Beklenmedik iyonizasyon durumunda meydana gelen arıza kodudur. Brülör çalışma durumu dışında beklenmedik bir alev meydana gelmesi durumunda bu hata meydana gelir. Mutlaka teknik servisten yardım almalısınız.
B6 Gaz valfi geri besleme sisteminde meydana gelen arıza kodudur. Geri besleme devresinde hata gelmesi durumunda oluşur. Arızayı gidermek için reset atmak yeterli olacaktır fakat işe yaramama durumunda teknik destek alınmalıdır.
??

Sıkça Sorulan Sorular

Montaj setinin içerisinden baca şapkası ile birlikte toplam 60 cm baca çıkmaktadır.
Ürünümüz 52 desibel ses seviyesindedir. Son derece sessiz bir kombidir.
Baca fiyatı kombiye dahildir. Kombi ve baca seti olmak üzere iki parça halinde gönderimi sağlanıyor.
Airfel Digifel Condende kombi bireysel kullanımlarınız için uygundur.

Baca fiyatı kombiye dahildir. Kombi ve baca seti olmak üzere iki parça halinde gönderimi sağlanıyor.