Mühendislerimizi arayın

Biz Kimiz

Biz Kimiz

26. Yılımız

İklimlendirme Sektöründe

Bursay Mühendislik olarak ısıtma, soğutma ve doğalgaz hizmetleri ile sektörün en eski
firmalarından biri olarak tecrübemizi sizlerle paylaşıyor ve Bursay ailesini gün geçtikçe
büyütmeye devam ediyoruz.

Satış Sonrası
Birebir Hizmet

Çözüm Odaklı
Teknik Destek

Geniş Teknik
Servis Alanı

Hikayemiz

Bursay Mühendislik olarak, 1996’dan bu yana, 25 yılı aşkın yolculuğumuz boyunca, kendimizi sürekli yenileyen ve geliştiren bir mühendislik firması olarak rakiplerimizden ayrışmaya çalıştık.

25 yıllık hikayemizin temellerini 1996 yılında Gazcılar caddesinde attık. Klima, kombi ve kazan satışı ile başlayan hikayemiz zaman içinde kuvvet bularak bir mühendislik firmasına dönüştü. Yolculuğumuza doğalgaz tesisatı, sıhhi tesisat ve sanayi endüstriyel tesisatını katarak devam ettik.

Her geçen gün hem teknolojik hem de bilgi anlamında kendini geliştiren firmamız bugün ikinci şubesi ile siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.

Bursay Mühendislik olarak en önemli misyonumuz; maddi kaygılardan arınmış bir çalışma motivasyonudur. Verdiğimiz hizmetle birlikte müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve yaşam alanlarınıza maddi manevi sıcaklığı yaşatmak bizim için çok önemlidir. Maddi kazançtan önceki tek hedefimiz sizlere layık bir hizmet sunabilmek, satın aldığınız hizmeti eksiksiz teslim etmektir.

Satış sonrası birebir hizmet, teknik destek ve teknik servis alanı olmak üzere toplam üç çözüm noktaları üzerinde duruyoruz. Tabii ki bizim için önem arz eden temel prensiplerinden biri; teknolojiyi takip edip çözüm alanlarına yenilikçi projeler geliştirmektir.

İklimlendirme sektörünün eski ve köklü firmalarından biri olsak da hedefimiz daima ilerlemek, büyümek ve Bursa’daki ailemizin ağlarını genişletmektir. Her zaman daha iyisini yapabileceğine inanan ekip ruhumuz ile Türkiye’nin ilk ve tek dijital iklimlendirme şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Bizler bu yolda ilerlemeye devam ediyorsak bu muhakkak ki ekibimizin emeği ve siz değerli Bursay ailesinin desteği sayesindedir. Birlikte daha nice 25 yıllara..

Misyonumuz

Kaliteli ürün ve hizmeti tüm müşterimizin hak ettiğini ve müşterilerimizin kendilerini paralarının karşılığını tam olarak aldıkları bir kurumda hissetmelerini sağlamak için tüm kadromuzla çalışıyoruz.

Bursay Vizyon

Bursay Mühendislik iklimlendirme sektörünün eski ve köklü firmalarından biri olarak daima ilerlemeye ve Bursay ailesini daha da büyütmeyi, güçlendirmeyi
hedeflemektedir. Hep daha iyisi olabileceğine inanan bir ekip ruhu ile gelişimimizi ve Türkiye’nin ilk ve tek digital iklimlendirme şirketi olma yolundaki çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.