Mühendislerimizi arayın

airfel kombi premix

Buderus

Airfel Premix Kombi

QR Code e.bursay.com.tr
Tam yoğuşma teknolojisi ile üretilen Airfel Premix kombilerin 24-30 ve 38 kW ısıl kapasite seçenekleri ile her ev tipi için uygun bir seçenek sunuyor. Dubleks, villa ve normal tip daireler için rahatlıkla tercih edilebilir. Airfel Digifel Premix Kombi konfor ve kaliteden ödün vermeden %108’e kadar yüksek verim sağlamaktadır. 10 cihaza kadar kaskad uygulama sistemi ile farklı çözümler için de ideal

Temel Özellikler

Neden Airfel Digifel Premix ?

Airfel Digifel Premix Kombi konfor ve kaliteden ödün vermeden %108’e kadar yüksek verim sağlamaktadır. 10 cihaza kadar kaskad uygulama sistemi ile farklı çözümler için de ideal. Airfel kombiler enerji verimlilik testlerinde 3 yıldız almaya hak kazanmıştır. Modern ve sade tasarımı ile yer kaplamaz iken içerisindeki uzun yıllara dayalı teknolojisi ile de yüksek modülasyon seviyelerine ulaşarak tasarruf sağlamaktadır. Airfel Digifel Premix kombiler fiyat konusunda müşterisinin bütçesinide göz önünde bulundurarak en optimum rakamlarda ürünlerini satışa sunmuştur. Airfel kombi, teknoloji ve iklimledirme devi olan Daikin ailesinin bir üyesidir. Daikin ailesinin önceliği olan müşteri memnuniyeti ilkeleri Airfel grubu içerisinde de geçerlidir ve çok özen gösterilmektedir. Airfel kombiler bir kombiden beklediğiniz birçok şeyi sizlere sağlamaktadır. Kombiler hakkında daha teknik veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden bizim ile ileşime geçebilirsiniz. Bursay mühendislik olarak aklınızdaki bütün soru işaretlerinizi giderecek ekiplerimiz sizlere hizmet verecektir.

Yüksek yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi ile Premix

Her ev için uygun 24-30 ve 38 kW ısıl kapasite seçenekleri Airfel Digifel Premix ile geniş kullanım alanı sağlar

10 cihaza kadar kaskad kullanım imkanı ile büyük sistemler için ideal çözüm ortağı

1:6 Geniş modülasyon aralığı sunuyor

Paslanmaz çelik eşanjör ile uzun yıllar kullanım sağlar

Teknik Özellikler

  • 24, 30 ve 38 kW ısıtma kapasiteleri ve ergonomik ölçüleri ile Premix
  • Türkiye’ye yeni gelen ErP yasasına göre üretilmiştir
  • Geniş modülasyon aralığı ile 1:6 modülasyon aralığında çalışmaktadır.
  • Premix eşanjörü ile ideal gaz-hava karışımını yaparak tam yanmayı sağlamaktır
  • %92 enerji verimliliğini sağlamaktadır
  • Yeni nesil paslanmaz çelik eşanjörü ile Premix
  • Frekans kontrollü fan ve PWM sirkülasyon kombi pompası ile Airfel Kombi
  • Premix serisi aynı zamanda güneş enerjisi sistemleri ile uyumlu çalışabilmektedir
  • Ve opsiyonel olarak dış hava sensörü ile çalışabilme imkanı sağlamaktadır

Airfel Digifel Premix Kombi Özellikler

Digifel Premix 23 kW
Digifel Premix 30 kW
Digifel Premix 38 kW
Isıtma Kapasitesi
22 kW
27,9 kW
35 kW
Sıcak Su Verimliliği
81 %
81 %
87 %
Verim
91 %
% 92
% 92
Modülasyon aralığı
1:6
1:6
1:6
Enerji Verimlilik Sınıfı
A+++
A+++
A+++
Ağırlık
30,5 kg
33 kg
37 kg
Ölçüler
733 x 403 x 346 mm
733 x 403 x 411 mm
733 x 403 x 446 mm
Broşür
İndir
İndir
İndir
İndir
Montaj Kılavuzu
İndir
İndir
İndir
İndir

İlgili Ürünler

Buderus

buderus-on-off-kumanda

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

RT36RF

----- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Buderus

Logamatic TC100
*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Cosa

Cosa Kontrol

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Airfel Kombi Arıza Kodları

Airfel Digifel Premix kombinizde meydana gelebilecek arıza kodları vardır. Arıza kodları kombide meydana gelen aksaklıkları anlayabilmeniz adına yardımcı olur. Arıza kodlarına müdahale etmek her zaman mümkün olamıyor. Çünkü her arıza kodu kullanıcı tarafından giderilemiyor, bu yüzden teknik servis desteği almak en iyi seçenek haline geliyor.

Airfel Digifel Premix Arıza Kodları Tanımı Çözümü
C 28 Baca gazında bulunan sensördeki arıza. Baca gazında bulunan sensörün sıcaklığı okuyamamasından dolayı oluşan sensör arızasıdır.
C 40 Kalorifer dönüş kısmında bulunan sensörün arızalanması. Kaloriferde bulunan dönüş borusu içindeki NTC sensörünün arıza yapması durumunda meydana gelir ve reset atmak işe yaramayabilir. Bu durumda teknik servisten yardım almalısınız.
C 61 Oda termostatında meydana gelen arıza kodudur. Bu durumda oda termostatının kombi bağlantılarını çıkarıp tekrar çalıştırmalısınız. Kombiniz bunu yaptıktan sonra çalışmaya devam ediyorsa oda termostatınızı değiştirmelisiniz.
C 78 Basınç sensöründe meydana gelen arıza kodudur. Bu durum sensörün su basıncını okuyamaması durumunda meydana gelir ve reset atmak işe yaramayabilir. Teknik servis desteği almak en iyi seçenek olacaktır.
C1 10 Limit termostatının devreye girmesinde gösterilen arıza kodudur. Kalorifer gidiş suyunun maksimum sıcaklığı aştığı durumda limit termostat devreye girerek kombiyi kapatır. Bu durumda reset atmalı ve kombinin açılmasını beklemelisiniz.
C1 17 Su basıncının artması durumunda görülen arıza kodudur. Devredeki su basıncının artması sonucunda meydana gelir. Bu durumda sistemden su boşaltmalı ve 1,5 bar seviyesine gelene kadar beklemeli sonra da su akışını durdurmalısınız.
C1 18 Su basıncının düşmesi durumunda meydana gelen arıza kodudur. Devredeki su basıncının düşmesi durumunda meydana gelen arıza kodudur. Bu durumda kombinin altında bulunan vanayı açarak su basıncı 1,5 bar seviyesine gelene kadar doldurmalısınız.
C1 29 Fanda oluşan arızayı tanımlayan koddur. Açılış anında veya sonradan fanın durması durumunda meydana gelen arızadır. Budurumda yapılabilecek müdahale olmadığından teknik servisten yardım almalısınız.
C1 33 Ateşleme durumunda meydana gelen arıza kodudur. Alev oluşumunda veya kontrolü sağlanamadığnda anakart bu arızayı verir. Reset atmalı ve beklemelisiniz, düzelme olmadığı durumda teknik servisten yardım almalısınız.
C1 56 Hatalı besleme voltajı durumunda meydana gelen arıza kodudur. Besleme voltajında meydana gelen arıza durumunda bu durumla karşılaşırız. Eğer bu hata çok sık tekrarlanıyosa teknik servisle iletişime geçmelisiniz.
??

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünümüzün baca kısmı 80 cm ‘dir?
Cihazın garanti süresi 5 yıldır?
Baca ve dirsek seti kutunun içinde bulunmaktadır.
Cihazımız 24 kW’dır. 19.600 kcal’a tekabül etmektedir.