Mühendislerimizi arayın

Mitsubishi Diamond Serisi
Diamond SRK35ZSX W

Mitsubishi

Diamond Serisi Klima

QR Code e.bursay.com.tr
Mitsubishi Diamond Serisi elegant şık tasarımlı iç ünitesi, yumuşak ve biçim sahibi çizgileriyle tüm mekanlara elit bir stil katar. 2017 yılında ADESIGN’da Gümüş Tasarım Ödülü kazan bu tasarımı Milano’da İtalyan Endüstri Tasarım Stüdyosu TENSA tarafından hazırlanmıştır.

Temel Özellikler

Diamond Serisi Klima Avantajları

Mitsubishi Diamond Serisi, heavy inverter klimalarda %50 ye varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kapasitesi genişletilmiş ısı eşanjörü ve verimliliği en üst seviyelere çeken DC motorla yüksek performans ve üst seviyelerde tasarruf sağlar.

Diamond Serisi Klima Özellikleri

Heavy Industries’e özgü havada oluşan alerjenleri temizleme özelliği sayesinde, soluduğunuz havayı önemli ölçüde temizlemektedir. Aynı zamanda kendi kendine temizlenebilen hava filtreleri sayesinde ortamdaki hava uzun süre temiz kalır.

Kir önleyici yapıya sahip Mitsubishi Klima fanı bakteri ve kirlere karşı koyabilmek adına antibakteriyel işlemlere tabi tutulmuştur. Böylece cihaz kapalı olsa bile kötü koku ve partiküllerin oluşumunu engeller.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken üstün hava akışı ve kusursuz kapasite kontrolü ile sessiz ve aynı zamanda verimli bir şekilde çalışır.

Geniş hacme sahip alanlarda Jet teknolojisi ile geliştirilmiş yüksek üfleme mesafesi ile kusursuz performans sergiler. Haftalık en fazla 28 program olmak üzere her gün için toplamda 4 farklı saat ayarı yapabilirsiniz.

  • Mitsubishi Klima zamanlayıcısını bir kez ayarladığınızda siz iptal edinceye kadar ayarladığınız saat dilimlerinde çalışmaya devam eder.

Teknik Özellikler

  • Diamond Serisi klima iç ünitesi kendi kendini temizleyebilen bir sistemine sahiptir. Cihaz kapatılıp normal çalışmasının bitmesinden sonra bu özellik devreye girer. Kapatıldıktan sonra 2 saat boyunca klimanın kendini temizleme işlemi devam eder. Özellik kullanıcı tarafından aktif veya pasif hale getirebilir. Bu özellik ile küf ve bakteri oluşumunun önüne geçilirken aynı zamanda havanın kalitesi korunmuş oluyor ve buna ek olarak cihaz parçalarının ömrü uzamış olur.
  • Sol ve sağ kanatlardan gelen hava akımının yönü tamamen isteğinize göre ayarlanabilir ve 8 ayrı hava akımı şekli seçilebilir.
  • Anti – Mikrobik fan sayesinde ortamda mikrop, bakteri ve küf bulunmaz. Ortamın hava kalitesini arttır ve güvenli hale getirir. 

Mitsubishi Diamond Serisi Klima Teknik Özellikler

Diamond Serisi 9000 BTU/h
Diamond Serisi 12000 BTU/h
Diamond Serisi 18000 BTU/h
Soğutma Kapasitesi
8.530 BTU/h
11.942 BTU/h
17.060 BTU/h
Isıtma Kapasitesi
10.918 BTU/h
14.672 BTU/h
20.472 BTU/h
Enerji Sınıfı
A+++
A+++
A+++
Çekilen Güç
220-240V
220-240V
220-240V
Ağırlık
13 kg
13 kg
13 kg
İç Ünite Boyutları
920 x 305 x 220 mm
920 x 305 x 220 mm
920 x 305 x 220 mm
Broşür
İndir
İndir
İndir
İndir
Montaj Kılavuzu
İndir
İndir
İndir
İndir

İlgili Ürünler

Mitsubishi

Trend SRK25-45ZSP

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Mitsubishi

Diamond Titanyum SRK35ZSX-WT

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Panasonic

Panasonic

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.
??

Sıkça Sorulan Sorular

Evet ürünümüzde sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır.
Evet ürünümüz sizlere tasarruf sağlayacaktır.
Ürünümüzün garantisi 2 yıldır.
Ürünümüz A++ enerji sınıfındadır.