Mühendislerimizi arayın

Mitsubishi Trend Serisi
Trend SRK25-45ZSP

Mitsubishi

Trend Serisi Klima

QR Code e.bursay.com.tr
Mitsubishi Klima Trend Serisi fonksiyonel ve çekici tasarımıyla konforlu ve cebinizi düşünen çözümler sunmaktadır. Çevre dostu olan yeni nesil R32 soğutucu akışkan teknolojisi çok daha verimli olmasını sağlıyor. Tek bileşene sahip olan klimanın geri dönüşümü de oldukça kolaydır. Ozon tüketme oranı 0 olduğundan çevreye zararlı gaz salınımı bulunmamaktadır.

Temel Özellikler

Mitsubishi Trend Serisi Klima Avantajları

Mitsubishi Klima Trend Serisi içerisinde jet motorlarında kullanılan hesaplamalı akışkanlar dinamiği teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede hava kanallarının tasarımı ideal bir hava akımı yaratması için geliştirilmiştir. Bu hava kanalları klimaya üstün bir hava sirkülasyonu sağlar, daha az enerji kullanarak daha fazla havanının ortama dağıtılmasını sağlar ve tüm bu işlemleri rahatsızlık vermeden havayı eşit bir şekilde dağıtarak yapar.

Mitsubishi Trend Serisi Klima Özellikleri

Konforunuz için ön çalışma özelliğine sunan Mitsubishi Klima daha önce ayarladığınız çalışma saatinden tam 60 dakika öncesinden oda sıcaklığını kontrol etmeye başlar.

Gerekli görürse zamanlayıcıyı ayarladığınız saatten daha önce çalıştırmaya başlatabilir. Bu sayede odanız istediğiniz saatte istediğiniz sıcaklığa erişmiş olur.

Yeni geliştirilen ileri teknolojisi sayesinde ısıtma ve soğutma aralığı oldukça geliştirilmiştir. – 15 °C’ye kadar ısıtma ve soğutma yapabilme özelliği ile çok düşük sıcaklıklarda bile soğutma yapabilir.

Inverter sistemi sabit hızlı standart sistemlere göre birçok avantaja sahiptir. Bu sayede değişken kompresör hızı, başlangıç kalkışından sonra hızlı ısıtma sağlar ve ayarlanan sıcaklığı çok daha iyi korur.

  • Mitsubishi Klima sonrasında konfor koşullarını korumak ve enerji tasarrufu sağlamak için kompresör hızını düşürür. Tüm bunlara ek olarak kompresör doğru akım ile çalıştığı için çok daha fazla tasarruf ve yüksek performans sağlar.

Teknik Özellikler

  • Mitsubishi Diamond Trend otomatik bir şekilde hava akımı hacmi ve hava akımı yönü kontrolü yapabiliyor. Bu özellik sayesinde tüm odaya en verimli ve konforlu şekilde hava akışı yaşatıyor.
  • Anti – Mikrobik fan sayesinde ortamda mikrop, bakteri ve küf bulunmaz. Ortamın hava kalitesini arttır ve güvenli hale getirir.
  • Diamond Trend klima daha önce ayarlamış olduğunuz çalışma saatinden 60 dakika önceden oda sıcaklığını kontrol etmeye başlar. İsterseniz zamanlayıcıdan ayarladığınız saatten biraz daha önce çalışabilir ve istediğiniz saatte odanız en istediğiniz ideal sıcaklığa erişmiş olur.

Mitsubishi Trend Serisi Klima Teknik Özellikleri

9000 Btu
12000 Btu
16000 Btu
Soğutma Kapasitesi
8530 Btu
10.918 Btu
15.354 Btu
Isıtma Kapasitesi
9554 Btu
12.283 Btu
17.060 Btu
Enerji Sınıfı
A
A+
A
Çekilen Güç
220-240V
220-240V
220-240V
Ağırlık
6.9 kg
7.2 kg
7.6 kg
İç Ünite Boyutları
769 x 262 x 210 mm
769 x 262 x 210 mm
769 x 262 x 210 mm
Broşür
İndir
İndir
İndir
İndir
Montaj Kılavuzu
İndir
İndir
İndir
İndir

İlgili Ürünler

Mitsubishi

Diamond Titanyum SRK35ZSX-WT

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Viessmann

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Vessen

Vessen Klima

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Mitsubishi

Premium SRK35-50ZS

---- TL

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.
??

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünümüzün garantisi 3 yıl boyunca devam etmektedir.
Ürünümüzün enerji sınıfı A++plus’dır.
Cihazımızın gaz tipi r410a’dır.
Hayır ürünümüzde böyle bir özellik bulunmamaktadır.

Öne Çıkan Yazılar