Mühendislerimizi arayın

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombilerinizin ateşlenmemesi veya suyu ısıtmaması gibi problemlerin temelinde, aslında çok öncesinden alınacak önlemler sayesinde ortadan kaldırabileceğiniz arızalar yatıyor olabilir. Bunun için hem rutin kontrollerde hem de kombi servisi olarak uzun yıllardır profesyonel hizmet sunuyoruz. Tüm arıza ve bakım işlemlerinizde ihtiyacınız olan en kısa sürede olay yerine ulaşıyoruz.

Kombi Servisi Nedir ?

İnsanların hayatlarını kolaylaştıran ve makine teknolojisinin en önemli icatlarından biri olan kombiler, doğalgazın bulunduğu tüm mahallerde ısıtmayı sağlamaktadır. Doğalgazın kolay kullanılabilir olması ve odun, kömür gibi maddelerin yakılması sonucunda ortaya çıkan çevre kirliliği de göz önünde bulundurulduğunda ısınma, ocak gazı ve sıcak su ihtiyacı için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özellikle büyük şehirlerde ısınma ihtiyacı oldukça önemli olmasına rağmen, nedense kombi servisi için herhangi bir arıza olması beklenmektedir. Rutin olarak kombi bakımı yaptırmayan insanlar ancak arıza söz konusu olduğunda kombi servisi hizmetine başvurmaktadır. Oysa bu durum maddi ve can güvenliği açısından oldukça büyük problemlere yol açabilmektedir.

Özellikle doğalgaz sızıntılarının söz konusu olduğu durumlarda bir lambanın yanması bile büyük patlamalara ve ciddi zararlara yol açabilir. Bu nedenle herhangi bir problem yaşanmasa dahi kombi servisi aracılığı ile bakımlarınızı yaptırmanız oldukça önemlidir. Yıllardır servis hizmeti veren bir firma olarak konu ile alakalı bizimle iletişime geçerek gerekli tüm bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi Hizmetimizin Kapsamı

Kombi servisi kapsamımız sizlerin istekleri, rutin kontrol ve acil ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Bursay Mühendislik olarak acil bir durum söz konusu olduğunda en kısa sürede size geri dönüş yaparak probleminizi gideriyoruz.

Kısa sürede kombinizin problemini çözmek amacıyla gelecek olan deneyimli ekibimizin, gerekli olan tüm ekipmanlar ile tamir işlemi veya parça değişim işlemini gerçekleştirecektir. Sonraki kombi servisi aşaması olarak ise cihazınızı en iyi şekilde çalışır hale getirerek sorununuz ortadan kaldırılacaktır.

Birçok kişinin merak ettiği konulardan biri de servis hizmetinin ne kadar sürdüğüdür. Yine işlemin kapsamına göre değişmekle beraber, rutin bakımdan oluşan servis hizmetimiz yaklaşık olarak 30 dakika sürebilmektedir. Herhangi bir petek temizliği veya detaylı kombi temizliği gibi işlemler söz konusu olduğunda kombi servisi hizmeti süresi biraz daha uzayabilmektedir.

Hayati önem taşıyan gaz sızıntılarının olduğu durumlarda ise vakit kaybetmeden ekibimizi arayarak destek alabilirsiniz. Özellikle kış aylarında doğalgaz ile ilgili yaşadığınız her problem için ekibimiz size destek olmaya hazırdır.

Servis Desteği Verdiğimiz Kombi Markaları

Bursay Mühendislik olarak kurulduğumuz günden bu yana İhlas marka kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz. Buna ek olarak garanti süresi içerinde olmayan tüm cihazlarınız için kombi servisi ve kombi tamiri olanakları sunuyoruz.

Sürekli olarak eğitim alan ve kendini gelişme tabi tutan ekibimiz ile en kısa sürede beklediğiniz servis desteğini alabilirsiniz. Elemanlarımız size danışmadan hiçbir parçayı değiştirmez veya pahalı işlemleri yapmaz.

Sıkça karşılaşılan ve sizleri üzen kombi bakımı periyotlarının maliyetlerini en aza indirmeyi hedefliyoruz. Kombi bakımı maliyetli bir iş olsa da yılda en az bir kere bakım yaptırmak sizi oluşabilecek diğer maliyetlerden kurtarır. Oluşabilecek kaçak ve arıza durumlarının önüne geçmek için kombi bakımının rolü büyüktür. Bu işlemleri de sizler için en uygun şekilde yapıyoruz.

Bu sayede kombi servisi işlemi sonunda ödeyeceğiniz ücreti bilginiz olmadan arttırmayız. Marka ve modeli ne olursa olsun, kombi ve diğer tüm cihazlarınızı en kısa sürede tamir ederek sorunlarınızın tamamını alanında uzman ekibimiz yardımı ile çözüyoruz.

Kombi Servisine Ne Zaman İhtiyaç Duyarsınız ?

Kombiniz ile alakalı herhangi bir problem yaşamasanız dahi yılda bir kez kombi servisi çağırarak cihazınızın kontrolünü yaptırmanız gerekmektedir. Peteklerin temizliği sırasında veya kombinin herhangi bir kaçak durumunun tespit edilmesinin ardından, cihazınız arıza vermese bile özel ölçüm ve teşhis sağlayan cihazlarımız sayesinde kaçakları geç kalmadan bulabiliyoruz.

Eğer petekleriniz yeteri kadar ısınmıyorsa, sıcak su alamıyorsanız ya da gaz kokusu geliyorsa bizi arayarak kombi servisi hizmetimizi alabilirsiniz. Aynı zamanda yıllık bakımlarınızı düzenli olarak bize yaptırırsanız servis gereksinimlerinizi minimuma düşürebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yaparak probleminizin çözümüne destek sağlayacağız.

Bursay Mühendislik Kombi Servisi Hizmetini Nasıl Sunuyor ?

  • Öncelikle tüketicilerimizi dinliyoruz. İlk adımda telefonla yardımcı olmaya çalışıyor, sorularınızı yanıtsız bırakmıyor ve telefon aracılığı ile bile problemlerinize çözüm üretmeye çalışıyoruz.
  • Sizler tarafından talep edilen işlemlerde, oluşan arıza durumlarında veya bakım uygulamalarında, kısacası uzman müdahalesi gerektiren her durumda onayınız ile kombi servis kaydı oluşturuyoruz.
  • Hangi tarih ve hangi saatlerde uygunsanız o zaman diliminde sizlere servis desteği sağlamaya özen gösteriyoruz.
  • Hizmetlerimizde olabildiğince ekonomik fiyatlar sunarak bütçenizi zorlamıyoruz. Paket servisleri ile daha ekonomik çözümler elde edebilirsiniz.
  • Hizmetlerimizde olabildiğince ekonomik fiyatlar sunarak bütçenizi zorlamıyoruz. Paket servisleri ile daha ekonomik çözümler elde edebilirsiniz.

Günümüze kadar gelen zaman içerisinde kombi servisi sektöründe kullanıcılarımızın beklentisi olan hizmetler neler ise hepsini karşılamayı başardık. Bizi tercih eden tüketicilerimiz talebi doğrultusunda da hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Servis Desteğini Neden Bizden Almalısınız ?

Bursay Mühendislik olarak bizi tercih ederseniz, her zaman hızlı ve kalıcı çözümler alırsınız. Firmamız uzun yıllardır kombi servisi işlemini gerçekleştirdiği müşterileri ile her zaman memnuniyeti yaşatmıştır. Bu nedenle gittikçe genişleyen ailemizle, yıllar geçtikçe hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz.

Sizde oldukça uzun olan mutlu müşteri portföyümüzde yerinizi almak istiyorsanız, garanti süresi dolmuş her marka ve model kombiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı kombi servisi fiyatı hakkında en kısa sürede bize ulaşarak vakit kaybetmeden kombi bakım ve tamirat işlemlerinizi uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.